Bazy danych liczników energii w programie CAD

Opisy i rysunki CAD liczników energii elektrycznej Saia-Burgess dostępne są w bazie popularnego oprogramowania dla projektantów systemów automatyki i instalacji elektrycznych, PC|SCHEMATIC Automation.

PC|SCHEMATIC Automation jest programem CAD służącym do projektowania i dokumentowania elektrycznych systemów automatyki i sterowania, również z elementami układów hydrauliki i pneumatyki. Dokumentacja stworzona przy pomocy PC|SCHEMATIC Automation zawiera schematy obwodów elektrycznych, schematy PLC, PAC i BMS oraz wypełnione zestawienia i plany graficzne różnego rodzaju. Program oferuje ergonomiczne środowisko pracy i przejrzysty, czytelny interfejs użytkownika. W każdej wersji posiada ten sam bogaty zestaw funkcji, które znacznie przyspieszają i ułatwiają pracę.

Program zawiera też wiele rewolucyjnych rozwiązań, stanowiących przełom wśród systemów CAD dla elektryki i automatyki. Takim rozwiązaniem jest technologia Przeciągnij i Rysuj, dzięki której można skrócić czas tworzenia dokumentacji projektowej nawet o 80 proc.! Technologia ta pozwala na automatyzację pracy przez używanie przygotowanych wcześniej gotowych rysunków, zawierających całe schematy lub ich fragmenty, zestawienia, spisy treści itp. To odpowiednik makropoleceń w innych systemach CAD z tą różnicą, że w Automation nie ma konieczności uczenia się specjalnego języka makropoleceń. Można przygotować rysunki tworząc je od początku lub skopiować fragmenty istniejących schematów tworząc z nich rysunki do późniejszego wykorzystania.

SABUR

Przykładowy schemat licznika energii firmy Saia-Burges w programie PC|SCHEMATIC Automation

 

sabur

Baza liczników energii w bazie aparatury PC|SCHEMATIC Automation 1

 

Źródło: SABUR

Wyszukiwarka

Free Joomla! template by Age Themes