Modernizacja lokalnej sieci w Wielkiej Brytanii

ABB w Przasnyszu dostarczy 360 szt. zestawów aparatowych produktów, które zostaną wykorzystane w instalacjach napowietrznych należących do UK Power Networks, operatora sieci dystrybucyjnej w regionie Londynu i południowego wschodu Anglii.

ABBGłównym elementem każdego z zestawów jest napowietrzny dwubiegunowy przekładnik napięciowy średniego napięcia typu TDO 6. Oprócz niego w zestawie znajdują się z wyłącznik modułowy, stalowa konstrukcja wsporcza oraz dodatkowe akcesoria. Przekładniki napięciowe produkowane przez przasnyski zakład posłużą w tym przypadku do zasilenia napędów silnikowych w rozłącznikach w izolacji gazowej, dostarczonych na potrzeby zamówienia przez ABB w Chinach.

Całość, po zmontowaniu poszczególnych elementów, stworzy nowoczesną instalację napowietrzną, która zostanie wykorzystana przy modernizacji lokalnej sieci energetycznej. Klient w ten sposób otrzyma kompletne rozwiązanie, składające się z wielu współpracujących ze sobą produktów.

Dla ABB w Przasnyszu to pierwsze tego typu zamówienie eksportowe.

Nasz zakład ma możliwość zaoferowania kompletnego zestawu, wykonanego według indywidualnych potrzeb klienta, jak również krótkiego czasu realizacji zamówienia – 6 tygodni – co jest wyzwaniem dla działów produkcji i logistyki w świetle dynamicznie rosnących wymagań klientów – powiedział Wojciech Kosiński, Dyrektor Lokalnej Jednostki Biznesu Średnich Napięć ABB.

Wyszukiwarka

Free Joomla! template by Age Themes