Breaking news
Anna Moskwa nowym ministrem klimatu i środowiska

Nowa Elektro Sp. z o.o. nawiązała współpracę ze światowej klasy producentem modułów fotowoltaicznych – Bluesun Solar Energy. Jest to kolejny, bardzo istotny krok w rozwoju firmy, który pozwoli powiększyć asortyment w dobrze rozwijającym się segmencie rynku elektrotechnicznego.

freeimage_Debbie_MousBluesun Solar to najwyższej jakości produkty, wytwarzane w oparciu o niezawodną, zautomatyzowaną technologię produkcji oraz spore inwestycje w badania i rozwój produktów. Niezawodność i wysoką jakość rozwiązania, firma Bluesun zawdzięcza m.in. swoim platformom badawczo-rozwojowym, takim jak National Enterprise Technology Center, Zhejiang Engineering and Technological Research Center, Bluesun Solar Research Institute.

Bluesun Solar Energy to firma, która od 1983 r. dostarcza swoje rozwiązana na rynek. Obecnie jej produkty obecne są w ponad 170 krajów i jest jednym z liderów na rynku USA i Ameryki Południowej. Ogromnym atutem wytwarzanych modułów fotowoltaicznych jest bardzo wysoka - lepsza od wielu rozwiązań konkurencyjnych - sprawność modułów oraz wieloletnia gwarancja producenta. Solidny partner firmy Nowa Elektro planuje w ciągu trzech lat zwiększyć całkowitą moc dostarczaną przez ogniwa fotowoltaiczne do 1 GW, co będzie plasowało go w światowej czołówce producentów PV.

 

Źródło: nowaelektro.pl; fot.: freeimage / Debbie Mous