Breaking news
Ruszyliśmy z nową wersją portalu Smart-Grids.pl. ZAPRASZAMY do zapisywania się na nasz Newsletter!

W dniach 19-21 listopada 2019 r. w Lublinie odbędzie się XII edycja Targów Energetycznych ENERGETICS. Partnerem Głównym wydarzenia jest PGE Dystrybucja S.A. Targi Energetyczne ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Wydarzenie koncentruje się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki.

 DSB0492Ekspozycja targowa obejmie ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych ), jak i indywidualnych przedsiębiorców m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, budownictwa energetycznego, inteligentnych sieci energetycznych, energii odnawialnej, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT.

Targi ENERGETICS to przede wszystkim możliwość nawiązania kontaktów z liderami branży energetycznej i elektroenergetycznej, poznania nowości rynkowych oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych. Ekspozycji targowej towarzyszy szereg szkoleń, konferencji i seminariów. Tradycyjnie już, głównym punktem programu wydarzeń towarzyszących będzie Forum Dystrybutorów Energii, gdzie eksperci będą dyskutować o  niezawodności dostaw energii elektrycznej w Polsce.

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia.

 

Targi Energetyczne ENERGETICS | 19-21.11.2019 | Lublin

 

Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin
Szczegóły: www.energetics.targi.lublin.pl

Osoba kontaktowa:
Klaudia Stęplewska-Kruk
Dyrektor projektu
tel. 81 458 15 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.