Breaking news
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z PORTALEM Smart-Grids.pl W 2023 R. WIĘCEJ INFORMACJI: [email protected]

Już za dwa miesiące, w dniach 15-16 grudnia 2021 r. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, odbędzie się pierwsza edycja, jedynej na świecie, stacjonarnej, zgrywalizowanej konferencji dedykowanej branży OZE - WeLoveFoto.pl.

 

welovefotoPrelegenci

Na scenie pojawi się 60 osób związanych z fotowoltaiką, biznesem i OZE, a główna część merytoryczna podzielona będzie na osiemnaście 20-minutowych prelekcji głównych wraz z sesją Q&A i ponad czterdzieści wystąpień towarzyszących, które podzieliliśmy na szesnaście spójnych ze sobą obszarów. Całą salę wypełni prawie 800 osób.

Warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy:

  1. Tematykę swoich wystąpień samodzielnie nadają Prelegenci poruszając się jedynie we wcześniej zdefiniowanych, dopasowanych do ich kompetencjami panelach tematycznych.
  2. Podczas konferencji uczestnicy mają możliwość rzeczywistego, aktywnego uczestnictwa i zadawania pytań, a także oceny wystąpień prelegentów.

Wśród prelegentów można znaleźć takie osobistości jak dr Sławomir Mentzen, dr Maciej Kawecki, Bogdan Szymański, Dawid Zieliński, Kamil Sankowski, Krzysztof Kochanowski czy Rahim Blak. Nie zabraknie też panelu producenckiego i strefy targowo-wystawienniczej.

 

Jeden event - wiele atrakcji

W cenie biletów, oprócz solidnej, skondensowanej dawki wiedzy, organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników pokoje w 4- i 5-gwiazdkowych hotelach, oddalonych od wydarzenia nie dalej niż o 1 km, pełne wyżywienie, o które zadbają znane osobistości kulinarne (komplet pełnych posiłków, desery, przystawki, napoje alkoholowe i bezalkoholowe), imprezę integracyjną z uwzględnionym open-bar’em, strefę fizjoterapeutyczną, masaże, ekologiczny pokaz pirotechniczny, i bardzo dużo atrakcji. Dla najbardziej wymagających jest opcjonalny prywatny, luksusowy transport limuzyną lub odbiór i przelot helikopterem.

 

Organizatorzy

Organizatorami wydarzenia jest Grupa Energy Marketing - właściciel marki EnergyMarketing.pl - agencji reklamowej obsługującej branżę OZE dostarczającej pełne spektrum Leadów oraz Jak-Sprzedawac-Fotowoltaike.pl - jedyna w Polsce firma zajmująca się profesjonalnym podnoszeniem kompetencji sprzedawców i całych działów handlowych w branży OZE.

 

 

Takiego wydarzenia jeszcze nie było. Do zobaczenia!

Link do wydarzenia na LinkedIn: https://www.linkedin.com/events/konferencjawe-3foto6813541256342360064/

Bilety można zamówić na stronie www.welovefoto.pl lub kontaktując się bezpośrednio z Event Ticket Managerami: Joanna Król: 884-804-996, Jakub Koch 884-804-992

*Jeśli chcesz zostać partnerem wydarzenia - wyślij mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.