Breaking news
Już 06.12.2023 r. w Warszawie porozmawiamy o cyberbezpieczeństwie w energetycze podczas 7. Konferencji „Inteligentna Energetyka”. ZAPRASZAMY! www.inteligentaenergetyka.pl

Enlit obiecuje zapalić iskrę, która będzie napędzać zmiany, jakich potrzebujemy, aby zapewnić naszej branży - i naszej planecie - jak najjaśniejszą przyszłość.

 

enlitEnlit to seria wydarzeń energetycznych niepodobnych do żadnych innych, ponieważ są one czymś więcej niż tylko wydarzeniami energetycznymi. Enlit to społeczność, która przez 365 dni w roku będzie współpracować i wprowadzać innowacje w celu rozwiązania najbardziej palących problemów związanych z energią.

Podczas europejskiej edycji, społeczność Enlit zbierze się we Frankfurcie już w dniach 29 listopada - 1 grudnia 2022 roku, aby zainspirować się oraz rozwinąć dyskusje i działania w celu podjęcia kroków naprzód w transformacji energetycznej.

I tak zaczyna się krąg Enlit: stale rosnące, integracyjne i kompleksowe forum , które zajmuje się każdym aspektem agendy energetycznej.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia!

 

Portal Smart-Grids.pl objął patronat medialny nad Enlit Europe 2022!