Breaking news
Guidehouse: 10 krajów, które znalazło się w 1Q22 w czołówce w magazynowaniu energii: USA, Chiny, Australia, Indie, Japonia, Hiszpania, Niemcy, Brazylia, Wielka Brytania i Francja.

Magazyn Produkcja CEO Manufacturing Magazune i EuropaProperty serdecznie dziekują wszystkim tym, którzy brali udział w 3-ciej edycji CEE Manufacturing Excellence Awards 2015, która odbyła się w warszawskim hotelu Intercontinental. Uroczystość wręczenia nagród była możliwością wspólnego świętowania wybranej grupy specjalistów europejskich i Central European Manufacturing ; potwierdzając status eventu jako prawdziwy przełomowym okazji dla przemysłu.

Volkswagen, jako największy producent samochodów w Niemczech i w Europie, a jeden ze sprzedających najwyższej jakości samochodów świata i z silną infrastrukturę produkcyjną w Polsce, był jednym z wielkich zwycięzców nagród. Volkswagen otrzymał trzy główne wyróżnienia w ciągu wieczoru w kategoriach: Sustainability & Environment, Customer Relationship Management/Customer Service/Customer Satisfaction, jak również prestiżową nagrodę Overall Manufacturer prize.

Marek Foryński z Panattoni Europe został otrzymał tytuł Industry Professional, był to bardzo udany wieczór dla zwycięzcy, który również otrzymał nagrodę BTS Developer of the Year. Panattoni Europe zwyciężyło we wszystkich kategoriach projektów BTS w całej Polsce.

Marek Foryński, dyrektor zarządzający Grupy BTS w Panattoni Europe, powiedział : " To wielki zaszczyt i przywilej, aby wygrać aż sześć nagród w tak prestiżowym konkursie. Wszystkie są szczególne i wyjątkowe a każda z nich jest świadectwem wielkiej determinacji i profesjonalizmu w całej organizacji Panattoni”. Robert Dobrzycki, Partner Zarządzający Panattoni Europe, również nie krył zadowolenia, dodając : " Utworzenie specjalnej grupy BTS w 2008 roku to jedna z najlepszych decyzji strategicznych, jakie poczyniliśmy w ciągu dziesięciu lat naszej obecności w Rynku Europejskim.”

Zelmer, producent drobnego sprzętu AGD, otrzymał dwie nagrody. Pierwszą z nich przyjął Marcin Tomkiewicz, który został wybrany jako Plant Manager of the Year, oraz drugą w kategorii Business and Science.

Valeo, lider w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom zwiększyć swoją efektywność przy zminimalizowaniu oddziaływania na środowisko odebrał nagrodę w kategorii Quality Control.

W kategorii Special Economic Zone, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, obejmująca cztery główne miasta w regionie śląskim, została uznana przez jurorów jako najlepsza ze względu na jej bardzo dobra sieć komunikacyjną, połączenie z sąsiadującymi krajami, bardzo dobry dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej, konkurencyjne ceny gruntów, porównując do oscylowania ceny poza strefą i jej rosnącym sektorem BPO / IT.

biz

BorgWarner otrzymał nagrodę jako lider w dostarczaniu zaufanych , innowacyjnych produktów i rozwiązań dla branży motoryzacyjnej. Nexteer Automotive Polska oraz Gonvarri Steel Polska, uznawane jako globalny układ napędowy biznesu, były również wśród laureatów.

Aecom, wiodąca na świecie firma projektów technicznych, otrzymał pierwszą wieczorną nagrodę w kategorii Professional Service Provider. Inni dostawcy usług, włączonie Cushman & Wakefield dla Corporate Real Estate Consultancy oraz SPIE Polska wygrała w kategorii Facility Maintenance/Property Management.

Tom Listowski, Partner Cushman & Wakefield , powiedział : "Ta nagroda , której jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania , potwierdza wiodącą pozycję firmy Cushman & Wakefield w sektorze nieruchomości przemysłowych i logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej w regionie. To dowodzi, że nasz oddany i doświadczony zespół jest zobowiązany do dostarczania najwyższej klasy usług doradczych, które zostały uznane przez światowych producentów działających na rynku. Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym klientom za ich ciągłe zaufania i współpracę z nami.”

Komentując to wydarzenie Ian Church AECOM, powiedział: "Bez względu na fakt, że wygraliśmy, wydarzenie 3rd Manufacturing Excellence Awards to doskonały sposób na skuteczne spotkanie z przedstawicielami wiodących firm ze świata w produkcji. Wyważone połączenie klientów i usługodawców dało dla AECOM naprawdę świetne mozliwości, w których to mógł podzielić się informacją o swojej działalności.

W imieniu naszych sponsorów, sędziów i uczestników, pragniemy przekazać nasze gratulacje dla wszystkich zwycięzców. Fundamenty są już na miejscu dla przyszłorocznej imprezy, która zapowiada się jeszcze lepiej. Czwarte coroczne CEE Manufacturing Excellence Awards odbędzie się w dniu 16 czerwca 2016.