Breaking news
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z PORTALEM Smart-Grids.pl W 2023 R. WIĘCEJ INFORMACJI: [email protected]

Targi Energetyczne ENERGETICS, które miały odbyć się w listopadzie 2021 r. w Lublinie, zostały przełożone na przyszły rok. Nowy termin wydarzenia to 9-11 marca 2022 r.

 

energeticsNowy termin targów

Organizatorzy podkreślają że, dynamika czwartej fali epidemii COVID-19 na terenie Polski i poza jej granicami oraz troska o zapewnienie odpowiednich warunków do spotkania branży energetycznej i zadbanie o najwyższą jakość wydarzenia, spowodowały, że Targi ENERGETICS nie mogą odbyć się w pierwotnie założonym terminie, tj. 16-18 listopada br.

W związku z powyższym, Targi Energetyczne ENERGETICS zostają przeniesione na przyszły rok i odbędą się wiosną, w dniach 9-11 marca 2022 r.

 

Unikatowe wydarzenie

Targi Energetyczne ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Od ponad 10 lat wydarzenie koncentruje się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki, stwarzając jednocześnie możliwość nawiązania kontaktów z liderami branży energetycznej i elektroenergetycznej, poznania nowości rynkowych oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Ekspozycja targowa obejmuje ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT, inteligentnych sieci energetycznych, energii alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności.

Dopełnienie ekspozycji stanowi unikatowy program konferencyjny przygotowany we współpracy z partnerami branżowymi.


Targi Energetyczne ENERGETICS

9-11 marca 2022 roku

Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

Szczegóły: energetics.targi.lublin.pl

 

Źródło: targi.lublin.pl