Breaking news
Zapraszamy do współpracy w 2024 r.! Po więcej informacji skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]

Enlit to stale rozwijające się, włączające i kompleksowe forum, które porusza każdy aspekt programu energetycznego. Dołącz do nas już 28-30 listopada 2023 r. w Paryżu.

 

enlitOd źródła do wytwarzania, od sieci do konsumenta, granice sektora zacierają się, a ewolucja ta jest kształtowana przez uznanych graczy, zewnętrzne czynniki zakłócające, innowacyjne start-upy i coraz bardziej zaangażowanych użytkowników końcowych.

Enlit Europe łączy wszystkich tych ludzi, aby wykorzystać obecne możliwości, zwrócić uwagę na przyszłe i zainspirować następne pokolenie do udziału w tej podróży.

 

Enlit zobowiązuje się zapalić iskrę, która napędzi zmiany, których potrzebujemy, aby zapewnić naszej branży - i naszej planecie - jak najjaśniejszą przyszłość.

Enlit to seria wydarzeń energetycznych niepodobnych do innych - ponieważ są one czymś więcej niż tylko wydarzeniami energetycznymi. Enlit to społeczność, która przez 365 dni w roku będzie współpracować i wprowadzać innowacje w celu rozwiązania najbardziej palących kwestii związanych z energią.

Podczas europejskiej edycji społeczność Enlit spotka się w Paryżu w dniach 28-30 listopada 2023 r., aby zainspirować oraz rozwinąć dyskusje i działania w celu podjęcia kroków naprzód w transformacji energetycznej.

I tak zaczyna się krąg Enlit: stale rozwijające się, inkluzywne i kompleksowe forum, które zajmuje się każdym aspektem agendy energetycznej.

 

Zarejestruj się na Enlit Europe już dziś!

 

Smart-Grids.pl objęło Partonat Medialny nad Enlit Europe 2023.