Breaking news
Zapraszamy do współpracy w 2024 r.! Po więcej informacji skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego i Biometanowego (UPEBBI) zaprasza na pierwsze w Polsce warsztaty dotyczące tzw. specustawy o biogazowniach rolniczych.

 

banera>Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego i Biometanowego (UPEBBI) zaprasza na pierwsze w Polsce warsztaty dotyczące tzw. specustawy o biogazowniach rolniczych (ustawa o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie biogazowni rolniczych, a także ich funkcjonowaniu) powstałej z inicjatywy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Warsztaty poprowadzi dr Marcin Rokosz radca prawny i doktor nauk prawnych współautor ustawy i koordynator zespołów eksperckich działających przy Pełnomocniku Rządu ds. Transformacji Energetycznej Obszarów Wiejskich wiceministrze Januszu Kowalskim.

 

„Biogazownia rolnicza w świetle zmian wprowadzonych ustawą o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie biogazowni rolniczych a także ich funkcjonowaniu”

Czas trwania szkolenia: 3,5 godz.

Kiedy?

  • warsztaty stacjonarne – 10 lipca (poniedziałek), godz. 12.oo
  • warsztaty zdalne (webinar) – 11 lipca (wtorek), godz. 1o.oo

Gdzie?

warsztaty stacjonarne - Centrum Wspólna (ul. Wspólna 56, 00-656 Warszawa)

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły i agenda: http://upebi.pl/aktual_098.html