Breaking news
Zapraszamy do współpracy w 2024 r.! Po więcej informacji skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]

Zapraszamy dostawców rozwiązań dla energetyki bazujących na AI do udziału w 8. Konferencji "Inteligentna Energetyka", która odbędzie się 22 listopada 2024 roku w Warszawie. Wydarzenie dedykowane jest liderom i innowatorom, którzy pragną wprowadzać przełomowe rozwiązania AI w sektorze energetycznym.

 

Jako sponsorzy i wystawcy 8. Konferencji "Inteligentna Energetyka", będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swoich najnowszych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować branżę energetyczną. To także doskonała platforma do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi ekspertami z branży.

W ramach współpracy oferujemy różnorodne pakiety sponsorskie, które zostały zaprojektowane tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających partnerów. Od stoisk wystawowych po prezentacje sponsorowane – każdy znajdzie coś dla siebie.

Konferencja "Inteligentna Energetyka" to także miejsce, gdzie można wyróżnić się i pokazać, jak rozwiązania przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej. To szansa, aby stać się częścią elity, która kształtuje przyszłość energetyki.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej unikalnej możliwości, aby zyskać przewagę konkurencyjną i umocnić swoją pozycję na rynku.

Dołącz do nas i bądź częścią tej ekscytującej podróży w świat inteligentnych technologii energetycznych!

Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy i zarezerwować swoje miejsce na konferencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.

Do zobaczenia w Warszawie!