Breaking news
Zapraszamy do współpracy w 2024 r.! Po więcej informacji skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]

Targi Energetyczne ENERGETICS już po raz trzynasty zgromadzą przedstawicieli polskiej energetyki. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15–17 listopada 2022 r. w Lublinie.

 

20191119 PJ1 9339 531Tegoroczna edycja Targów ENERGETICS niesie za sobą zupełnie nowe wyzwania jakie stanęły przed polską energetyką w obliczu zmian geopolitycznych, rynkowych i gospodarczych.

Targi ENERGETICS to miejsce, które od 2008 roku skupia najważniejsze firmy i koncerny związane z sektorem energetycznym w Polsce. Podczas tragów prezentujemy zarówno najnowsze rozwiązania dedykowane dla energetyki, ale także rozmawiamy o wyzwaniach, problemach i możliwościach rozwoju branży energetycznej. Wydarzenie koncentruje się na kluczowych zagadnieniach, które wpływają zarówno na samą branżę energetyczną jak i funkcjonowanie całej gospodarki.

Targi ENERGETICS to także możliwość nawiązania kontaktów z liderami branży energetycznej i elektroenergetycznej. Podczas minionej edycji w Targach Lublin zaprezentowało się blisko 200 firm, zarówno o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców. Przez trzy dni Wystawcy zaprezentują rozwiązania z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, przemysłowych systemów IT, urządzeń (pojazdów) do transportu, inteligentnych sieci energetycznych, energetyki alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności.

Jednym z kluczowych wydarzeń towarzyszących Targom jest Forum Dystrybutorów Energii, które stanowi platformę do dyskusji na temat wyzwań jakie czekają energetykę.

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Formularz rejestracyjny: >>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

 

Targi Energetyczne ENERGETICS

15 listopada 2022 godz. 9:00–17:00
16 listopada 2022 godz. 9:00–17:00
17 listopada 2022 godz. 9:00–15:00

Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

Szczegóły: energetics.targi.lublin.pl

 

Portal Smart-Grids.pl objął patronat medialny nad Targami ENERGETICS 2022.

 

Źródło: targi.lublin.pl