Breaking news
Ruszyliśmy z nową wersją portalu Smart-Grids.pl. ZAPRASZAMY do zapisywania się na nasz Newsletter!

Czy zastanawiałeś się jak można na podwyżkach cen prądu zarobić? Czy znasz firmy, które mają wysokie rachunki za prąd? Czy jesteś gotowy poświęcić nieco czasu na pozyskanie nowych umiejętności? Jeśli zadawałeś sobie powyższe pytania, to chcemy potwierdzić, że na podwyżkach cen prądu rzeczywiście można zarobić.

pmmsCeny energii rosną, więc menedżerowie rozważają wdrożenie rozwiązań wspierających oszczędzanie prądu. W celu wynegocjowania niższych stawek, analizują zmianę operatora, a to przypomina hazard. Inwestycje w fotowoltaikę wymagają nakładów, a zwrot może nastąpić za wiele lat. Wydaje się, że najlepsza jest trzecia droga, polegająca na wdrożeniu rozwiązań monitorujących zużycie energii wewnątrz firmy. Pozwoli to zidentyfikować i szczególnie nadzorować miejsca jej największego zużycia, eliminować najmniej efektywne odbiorniki energii, unikać przekroczenia przyznanych limitów mocy, wdrożyć scenariusze optymalizacji wykorzystania zasobów produkcyjnych, powiązać koszty zużycia energii z cenami produktów.

W ten sposób uzyskane oszczędności na rachunkach za energię elektryczną mogą stać się źródłem Twoich zwiększonych przychodów.

Jeśli jesteś osobą prowadzącą działalność gospodarczą w dziedzinie automatyki, wdrażasz systemy HMI czy SCADA, możesz pozyskać nowe przychody od nowych Klientów.

Jeśli jesteś pracownikiem firmy, to przez wdrożenie systemu monitoringu zasilania możesz wzmocnić swoją pozycję w firmie, uzyskać podwyżkę i wysoko cenione na rynku pracy umiejętności.

Gdzie szukać rozwiązań sprawdzonych w warunkach przemysłowych? Gdzie szukać rozwiązań przystępnych cenowo i prostych we wdrożeniu?

Warto skierować swoją uwagę na nowo oferowany w Polsce system PMMS (Power Monitoring & Management Solution) opracowany przez światowego producenta automatyki z Tajwanu: firmę ICP DAS. Od początku swojej działalności ICP DAS przykłada do jakości i przystępności cenowej swoich produktów najwyższą wagę.

Dzięki sprzedaży PMMS na całym świecie i efektowi skali, koszt punktu pomiarowego z przekładnikiem zaczyna się od zaledwie 50 USD. Taka cena była w Polsce niedostępna przed ofertą wprowadzoną przez JM elektronik. Przystępne ceny PMMS pozwalają na rekordowo szybki zwrot z inwestycji, dystansując dotychczasowych dostawców monitoringu zużycia energii w sektorze przemysłowym, także w średnich i małych przedsiębiorstwach.

Koniecznie wejdź na stronę www.oszczedzaj-prad.pl , gdzie znajdują się szczegółowe wyjaśnienia architektury, opisy urządzeń, filmy, dokumentacja i katalogi. Zapytania o informacje techniczne, cenowe czy warunki współpracy prosimy kierować pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy także do zapoznania się z 12-minutowym filmem instruktażowym, gdzie pokazujemy jak uruchomić i wdrożyć rozwiązanie PMMS. Prezentowany na filmie zestaw startowy umożliwia opanowanie wszystkich niezbędnych umiejętności do wdrożenia PMMS. Prezentowany zestaw startowy PMMS w cenie już od 800 USD złożony jest z pełnowartościowych elementów, przeznaczonych do późniejszego wykorzystania na hali produkcyjnej.

 

OBEJRZYJ FILM:

https://www.youtube.com/watch?v=CS1Zlxe2OSI

 

© Artykuł sponsorowany