Breaking news
15.04.2021 r. 443 posłów zagłosowało za przyjęciem nowelizacji Prawa energetycznego wprowadzającego harmonogram wdrażania inteligentnych liczników, magazynowanie energii i OIRE

Zważając na obecną sytuację, mając na względzie oczekiwania partnerów biznesowych oraz pozostając w stałym kontakcie z ekspertami, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o wyznaczeniu terminu kolejnej edycji targów Expopower na pierwszą połowę roku 2022.

mtpW komunikacie Organizatorzy oświadczyli, że są przekonani co do wartości wynikającej ze spotkania podczas targów Expopower w 2022 r. Zmiana terminu Expopower pozwoli na optymalne wykorzystanie możliwości, jakie od lat daje spotkanie branży pod dachem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Opierając się na blisko stuletnim doświadczeniu w organizacji wydarzeń dla biznesu, Zarząd Grupy MTP pokłada wielką nadzieję, że to właśnie świadomie konsultowane kryzysy służyć mogą rozwojowi, a Międzynarodowe Targi Poznańskie niezmiennie pozostaną najlepszą platformą do budowania możliwości biznesowych i wymiany cennych doświadczeń.

 

Źródło: mtp.pl