Breaking news
Zapraszamy do współpracy w 2024 r.! Po więcej informacji skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]

Pandemia Covid-19 zmienia plany organizatorów największych wydarzeń branżowych. Również Targi Kielce zdecydowały się na odwołanie tegorocznej edycji Enexu i przełożenie wydarzenia na następny rok. Jednak mimo wszystko liczni wystawcy i zwiedzający spotkają się! Organizatorzy zapraszają na Enex w sieci!

enexWirtualne spotkanie odbędzie się 28 kwietnia 2021 r., a śledzić je będzie można na stronie www.miastoze.pl oraz www.targikielce.pl/enex

 

Co planują organizatorzy?

Podczas Enex w sieci zobaczymy produkty wystawców targów, a eksperci porozmawiają o użyteczności wybranych paneli, pomp czy ładowarek samochodowych. Spotkanie będzie także okazją do rozstrzygnięcia konkursu portalu Globenergia: „Dobre praktyki w dobrych rękach”. Nie zapomnieliśmy także o nagrodzie Enex AWARD.

 

Rozmowy pełne energii

Wydarzenie rozpocznie się, prowadzonym przez dziennikarzy portalu Globenergia, Energetycznym Talk-Show.Będzie to przegląd najważniejszych informacji dla branży energetycznej. Dziennikarze podejmą miedzy innymi temat opłaty mocowej i innych czynnikami wpływającymi na wzrost rachunków za prąd oraz optymalizację produktywności dużych farm fotowoltaicznych. Zaprezentują także najnowsze dane dotyczące rynku PV i pomp ciepła, magazynów energii i ich miejsca w biznesie. Nie zabraknie także newsów dotyczących elektromobilności, wyzwań rynków mikroinstalacji czy tematu renowacji.

 

Wirtualne prezentacje, realne nowości

Enex w sieci to także prezentacje nowości, technologii i produktów na sezon 2021. Wystawcy targów Enex będą mogli zaprezentować swoje najnowsze osiągniecia, bo choć targi odbyć się nie mogą, to nowości na rynku nie brakuje. Po zakończeniu wirtualnego spotkania oferta zostanie zaprezentowana
w dedykowanej zakładce na stronie wydarzenia.

 

Branżowe konkursy i cenne nagrody

Ważnym elementem każdych targów są nagrody. Również i tym razem ich nie zabraknie. Podczas wydarzenia zostaną wręczone medale i wyróżnienia Targów Kielce za najlepsze produkty oraz innowacyjne rozwiązania dla banży gospodarki odpadami. Dodatkowo rozstrzygnięty zostanie konkurs redakcji GLOBENERGIA dla instalatorów branż HVAC i PV – Dobre praktyki w dobrych rękach.

 

Źródło: targikielce.pl